Medarbetare

Nyhetsflöde

Lokal byggfirma vann jätteupphandling

2019-04-14
En kvarts miljard. Detta blev det vinnande anbudet i den stora upphandlingen för bygget av Lindesbergs nya hälsocentrum och bostadshuset Bergsparken...

TA Byggproduktion välkomnar komplexa projekt

2019-01-05
Grundaren av Tommy Allström Byggproduktion AB, eller TA Byggproduktion, tycker om stora och ofta komplexa byggprojekt som inte sällan kantas av utmaningar...

TA Byggproduktion förnyar SBCERT

2018-06-19
Tommy Allström Byggproduktion AB uppgraderar till ISO 14001:2015 och 9001:2015 samt omcertifiering mot OHSAS 18001:2007...

Möt våra medarbetare på TAB

Kontor

Tommy Allström

VD / Projektledare

tommy@tabyggproduktion.se

070-628 27 44

Stefan Gryth

Administratör / Personalansvarig

stefan@tabyggproduktion.se

070-692 35 75

Ola Hedblad

Projektledare

ola@tabyggproduktion.se

070-319 35 75

Mia Börgel

Administratör / KMA Ansvarig

mia@tabyggproduktion.se

070-670 03 54

Carina Holm

Administratör

carina@tabyggproduktion.se

070-625 73 80

Joanna Allström

Administratör

joanna@tabyggproduktion.se

070-560 24 13

Glenn Korsar

KMA Samordnare

glenn.korsar@tabyggproduktion.se

070-670 15 46

Entreprenad

Ronnie Gyllstrand

Platschef

ronnie@tabyggproduktion.se

070-518 48 30

Anders Hultgren

Platschef

anders@brusares.se

070-302 29 77

Örjan Sundström

Arbetsledare

orjan.sundstrom@tabyggproduktion.se

070-180 76 13

Christoffer Wedholm

Arbetsledare

christoffer.wedholm@tabyggproduktion.se

072-524 44 66

Byggservice

Dan Sandberg

Arbetschef

dan@tabyggproduktion.se

070-677 45 65

Andreas Aasland

Arbetsledare

andreas@tabyggproduktion.se

070-670 13 79

Mattias Persson

Arbetsledare

mattias.persson@tabyggproduktion.se

072-071 40 94